Слюсар аварійно-відновлювальних робіт мереж каналізації 4 розряду служби з експлуатації та ремонту мереж водопостачання та водовідведення Приморського району. Заробітна плата від 11228грн.

Вимоги: Повна загальна середня освіта або професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи.

Обов`язки: Виконує роботи з прочищення каналізаційної мережі і колекторів, ліквідує засмічення у трубах, ремонтує каналізаційні мережі.

Слюсар аварійно-відновлювальних робіт мереж водопроводу 4 розряду служби з експлуатації та ремонту мереж водопостачання та водовідведення Приморського району. Заробітна плата від 10877грн.

Вимоги: Повна загальна середня освіта або професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи.

Обов`язки: Виконує роботи з ремонту водопровідних мереж.

Машиніст екскаватора 6 розряду відділу транспорту з заробітною платою від 15100грн.

Вимоги: Професійно-технічна освіта (молодший спеціаліст, кваліфікований робітник). Підвищення кваліфікації. Документи на дозвіл. Стаж роботи машиністом екскаватора 6 розряду не менше 1 року.

Обов`язки: Керування екскаватором з усіма видами робочого устаткування під час проведення робіт.

Електрозварник ручного зварювання 5 розряду. Заробітна плата від 13209грн.

Вимоги: Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації на підприємстві. Стаж роботи електрозварником ручного зварювання 4 розряду не менше 1 року.

Обов`язки: Зварювання складних і відповідальних апаратів, вузлів, конструкцій і трубопроводів водопостачання та водовідведення у всіх просторових положеннях зварного шва.