Печать

     На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП), яке проводилося у формі відкритого слухання 17 вересня 2019 року, схвалено проєкт постанови «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141"  щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 рік.

     На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого  постановою від 30 червня 2017 року № 866, КП «Маріупольське ВУ ВКГ» повідомляє про проведення відкритого обговорення проєкту постанови НКРЕКП.

     Відкрите обговорення проєкту постанови НКРЕКП  відбудеться для КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МАРІУПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» 03 жовтня 2019 року о 10:00 за адресою: Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Соборна, 7,  3-й поверх актова зала.

     Заявки для участі у відкритому обговоренні, зауваження і пропозиції приймаються до 2 жовтня 2019 року на електронну адресу (e-mail): Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

obhruntuvannya taryfiv 1

obhruntuvannya taryfiv 2

obhruntuvannya taryfiv 3