КП «Маріупольське ВУ ВКГ» пропонує усім боржникам, які з об’єктивних причин не можуть одночасно в повному обсязі повернути кошти за отримані послуги, максимально зручний спосіб  вирішення – договір реструктуризації. Така угода дозволяє споживачу при фінансових труднощах повертати борг частинами, а підприємство отримує кошти на покращення своєї роботи.

     З початку 2019 року умови реструктуризації обрали 340 споживачів. Відтепер вони поступово повернуть КП «Маріупольське ВУ ВКГ»  більше 2 205,3 тисяч гривень боргу.

     КП «Маріупольське ВУ ВКГ»  має забезпечувати стабільне та якісне надання послуг мешканцям міста. Але цей процес тісно пов’язаний з платіжною дисципліною споживачів. Відтак велика заборгованість гальмує впровадження будь-яких позитивних змін на комунальному підприємстві.

     Тому боротьба з таким явищем, як заборгованість для КП «Маріупольське ВУ ВКГ»  одна з пріоритетних. Тільки у липні 2019 року співробітники підприємства провели велику кількість антиборгових рейдів. Представники підприємства навідались до 232 мешканців багатоквартирного та приватного сектору, які заборгували 341,6 тисяч гривень за послуги. Деякі квартири боржників були обмежені у водовідведенні, у приватному секторі боржникам тимчасово обмежили послугу водопостачання.

     Рішучі заходи впливу будуть тривати й далі.