Більше 93 мільйона гривень заборгували мешканці міста КП «Маріупольське ВУВКГ» за послуги водопостачання та водовідведення. Коли більшість методів впливу на боржників вичерпано, КП «Маріупольське ВУВКГ» вдається до кардинальних дій. У липні в різних районах міста відбудуться рейди. Недобросовісним споживачам буде обмежена послуга водопостачання та водовідведення.

     Ставимо Вас до відома, що Законом України «Про житлово-комунальні послуги» Виконавець комунальної послуги має право обмежити (припинити) надання відповідної комунальної послуги її споживачу у разі непогашення в повному обсязі заборгованості за спожиті комунальні послуги протягом 30 днів з дня отримання споживачем попередження від виконавця. КП «Маріупольське ВУВКГ» попереджає боржників заздалегідь, залишаючи людям можливість внести кошти за вже отримані послуги. Якщо споживач не реагує, співробітники приступають до роботи.

     КП «Маріупольське ВУВКГ»  нагадує, що для кожного абонента, який опинився у скрутному матеріальному положенні або бажає повернутися у статус добросовісного споживача, підприємство пропонує договір реструктуризації боргу.

     За консультацією та допомогою звертайтеся за нижче наведеними телефонами або на Ваш районний відділок:

Центральний район –    (068) 182-71-84,     вул. Митрополитська, 25

Приморський район –    (068) 165-63-59,    пр. Будівельників, 39

Кальміуський район –    (068) 165-63-60,    вул. Сєченова, 63а

Лівобережний район –   (068) 165-63-62 ,   вул. Пашковського, 5