З метою профілактики та попередження розповсюдження захворювань холерою, іншими гострими кишковими інфекціями та забезпечення сприятливого режиму у місті Маріуполі щорічно проводиться дезінфекція водопровідних мереж та споруд.

     Хлорування є одним з ефективних способів боротьби з кишковими інфекціями, а також деякими небезпечними токсичними забруднювачами води і гарантією від перенесення водою збудників кишкових захворювань в процесі транспортування води споживачеві, що дозволяє забезпечити мікробіологічну безпеку питної води в розподільній мережі в будь-який момент часу.

     Основним завданням загальноміського хлорування є промивка та дезінфекція резервуарів чистої води на насосних станціях та розподільчої мережі підвищеним вмістом хлору в воді з концентрацією активного хлору 75-100 мг / дм3 і швидкості води в мережі не менше 1 м/с.

     Цього року зазначені заходи згідно Розпорядження Міського голови від 23.04.2019 р № 97р «Про профілактичну дезінфекцію водопровідних мереж та споруд» будуть проведені з 16:00 12 червня до 06:00 13 червня.

     Згідно Плану заходів КП «Маріупольське ВУ ВКГ» справило ревізію 33 контрольних точок відбору проб, промивку та дезінфекцію резервуарів чистої води на насосних станціях «Сартанські» і ВНС №5.
     Персонал насосних станцій, який бере участь в хлоруванні, пройшов додаткову перевірку знань по визначенню залишкового хлору.
     Хімічними реактивами і посудом насосні станції КП "Маріупольське ВУВКГ" забезпечені на 100%.
     Лабораторний контроль якості результатів профілактичної дезінфекції водопровідних мереж Маріуполя здійснює відомча лабораторія КП "Маріупольське ВУВКГ".

     Вам необхідно забезпечити запас питної води на період дезінфекції та виключити споживання хлорної води.