На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 05 травня  2021 року, схвалено проєкт постанови «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МАРІУПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2021 рік».

     На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого  постановою від 30 червня 2017 року № 866, НКРЕКП повідомляє щодо проведення відкритого обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МАРІУПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА на 2021 рік» за місцем надання послуг КП "Маріупольське ВУВКГ".

     Проєкт постанови НКРЕКП разом з протоколом відкритого обговорення Інвестиційної програми КП «МАРІУПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2021 рік та обгрунтовуючими матеріалами для прийняття рішення  оприлюднюється з метою одержання зауважень і пропозицій, шляхом розміщення на офіційному вебсайті НКРЕКП у мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2021/pr_92/pr_92-2021.pdf .

     Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 17 травня 2021 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська, 19, м. Київ, 03057; e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. контактна особа: Демчишин Світлана Валеріївна, тел. (044) 207-19-00.

     Відкрите обговорення проєкту постанови НКРЕКП  «Про схвалення Інвестиційної програми КП «МАРІУПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2021 рік» відбудеться 18 травня 2021 року о 09:00 в приміщенні КП «МАРІУПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» вул. Соборна, 7, м. Маріуполь, Донецької області в режимі онлайн-конференції на платформі ZOOM, ураховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

     Заявки для участі у відкритому обговоренні проєкту рішення НКРЕКП приймаються до 17 травня 2021 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Донецька область у сфері діяльності Відділу НКРЕКП у Дніпропетровській області: вул. Володимира Мономаха, 17 А, м. Дніпро, 49000, e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. , а копії Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. , а також на електрону адресу КП "Маріупольське ВУВКГ" Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. з темою листа «Громадські слухання Інвестиційної програми на 2021 рік»

      Посилання на сайт НКРЕКУ: https://www.nerc.gov.ua/?id=61207.