На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП), яке проводилося у формі відкритого слухання 28 квітня 2021 року, схвалено проект постанови «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141"  щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2021 рік.

     На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого  постановою від 30 червня 2017 року № 866, КП «Маріупольське ВУВКГ» повідомляє про проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП.

     У зв’язку із  заходами, спрямованими на запобігання поширенню короновірусної хвороби, для дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП  відбудеться для КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МАРІУПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» 17 травня 2021 року о 10:00 за адресою: Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Соборна,7 в режимі онлайн-конференції на платформі ZOOM.

     Заявки для участі у відкритому обговоренні, зауваження і пропозиції приймаються до 16 травня 2021 року на електронну адресу (e-mail): Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. з темою листа «Громадські слухання»

Обгрунтування необхідності зміни тарифів на 2021 рік