КП "Маріупольводоканал" вітає всіх з днем міста!

23.09.201 року працівниками КП «МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ» проводилася планова заміна запірної арматури по проспекту Нікопольському 65, яка відпрацювала свій нормативний термін. Була встановлена нова запірна арматура діаметром 200 мм і замінений ділянку старої труби - було прокладено 9 метрів нової пластикової труби.

16.09.2021 року було проведено роботи по перепідключення нового трубопроводу D 400 мм і встановлені 4 нових запірних арматур D 400 мм, 200 мм і 100 мм по вулиці Новоросійської. Новий трубопровід здійснює водопостачання МКР «Черемушки», сел. Моряків, с. Покровське і сел. Піщаний. На даний момент нова труба вже введена в експлуатацію. Також на даній ділянці вперше був встановлений ультразвуковий електронний прилад СБТВ-025 діаметром 100 мм. Прилад має можливість передавати дані за допомогою GSM - каналу про використаний обсяг води і тиск на магістральній лінії. На відміну від механічних датчиків, чиї рухливі частини можуть бути пошкоджені під час експлуатації і для лагодження або заміни яких необхідно буде припиняти водопостачання, ультразвукові елементи нового приладу є більш надійними і їх заміна не вимагає припинення водопостачання.

У 2020 році, у рамках робочої програми, було розпочато будівництво підвищувальної насосної станції по вул. Олімпійській 221A, обладнання для якої придбано за кошти ЮНІСЕФ. 16.09.2021 року відбулося відкриття реконструйованої насосної станції. Дана реконструкція систем водопостачання з установкою підвищувальної насосної станції дозволить поліпшити якість послуг, що надаються споживачам Лівобережного району МКР «Східний» м. Маріуполя та в подальшому с. Лебедіно, с. Сопіно, що забезпечить нормативний тиск в довколишніх будинках для 30,5 тис. мешканців багатоквартирного фонду і приватного сектора і 180 іншим водокористувачам. Вартість проєкту склала 13,3 млн. грн., в тому числі обладнання, поставлене ЮНІСЕФ за вартістю 4,8 млн. грн.

13.09.2021 року проводилася планова заміна запірної арматури на перетині вулиці Солдатської / вулиці Рівної. В ході робіт було прийнято рішення про заміну розв'язки трубопроводу на даній ділянці в зв'язку з аварійністю старих металевих труб. Були прокладені нові пластикові труби діаметром 200 мм, приєднавшись до вже існуючої пластиковій трубі з одного боку і поки що старої металевої з іншого. Так само планується встановити на даній ділянці нові колодязі і провести благоустрій на території проведення робіт.