На виконання вимог Закону України від 22 червня 2017 № 2119 - VIII «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», постановами №1136 і №1137 від 14.09.2017г. Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, виключено витрати, пов'язані з обслуговуванням і перевіркою загальнобудинкових і індивідуальних приладів обліку, з діючих структур тарифів. Відповідно періодична повірка, обслуговування та ремонт лічильників холодної води буде здійснюватися за рахунок абонентів.

kip 011221

  

    Прилад обліку повинен бути встановлений на межі балансової належності водопровідних мереж (в точці врізки). З метою недопущення несанкціонованого втручання в вузол обліку, для установки пломби на фільтрі, він повинен бути обладнаний вушком. У разі установки фільтра старого зразка рекомендовано його замінити.

     КП «МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ» проводить роботи по обстеженню водоводів з метою визначення можливості установки приладів обліку, проводить діагностику мереж для визначення наявності нераціонального використання холодної води, метрологічну експертизу.

  

Звертайтеся, будемо раді бачити вас в числі наших клієнтів!