КП "Мариупольское ПУ ВКХ"
Телефоны: Контакт-центр Сообщить показания водомера: Адрес:
33-11-62 - Диспетчерская (0629)-40-77-97 (0629)-40-77-97 - автоответчик Мариуполь, ул. Соборная 7
   097-0-753-573 - Киевстар Viber 097-0-753-573 Электронная почта:
   095-248-75-48 - МТС   vodokanal@mvk.org.ua
Показники приладів обліку води приймаються з 5 по 25 число поточного місяця ! Телефони: 097-0-753-573 - Киевстар, 095-248-75-48 - МТС, (0629)-40-77-97 - автоответчик, Viber 097-0-753-573

Тракторист 3 розряду відділу транспорту з заробітною платою від 7035грн.

Вимоги: Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації право на управління тракторами відповідної категорії. Стаж роботи за професією тракториста не менше 1 року.

Обов`язки:

 • Керувати трактором потужністю двигуна понад 73,5 кВт (понад 100 к.с.), який працює на рідкому паливі, при транспортуванні різних вантажів, машин, механізмів, металоконструкцій і споруд різної маси і габаритів із застосуванням причіпних пристроїв або устаткування.
 • Стежить за навантаженням, кріпленням і розвантаженням вантажів, що транспортуються.

Машиніст екскаватора 5 розряду відділу транспорту з заробітною платою від 10000грн.

Вимоги: Професійно-технічна освіта (молодший спеціаліст, кваліфікований робітник). Підвищення кваліфікації. Документи на дозвіл. Стаж роботи машиністом екскаватора 5 розряду не менше 1 року.

Обов`язки:

 • Керувати екскаватором з усіма видами робочого устаткування під час проведення робіт, переміщення або планування ґрунтів, розриття траншей і котлованів на місці поривів мереж водопостачання та водовідведення, виїмок і насипів в ході ремонту автомобільних доріг, траншей для підземних комунікацій, канав і інших аналогічних за складністю виконання споруд
 • Виконувати зачистку, планування ґрунтів при підготовчих та оздоблювальних роботах в ході будівництва об'єктів різного призначення, транспортування грунтів автомобільними з мосваламі і виконання робіт з благоустрою території після завершення аварійних робіт.

Водій автотранспортних засобів відділу транспорту з заробітною платою від 7500грн.

Вимоги: Середня освіта . Наявність посвідчення водія транспортного засобу.

Обов`язки:

 • Керувати легковими вантажними автомобілями всіх типів і марок віднесених до однієї з категорій транспортних засобів В або С крім причепа і напівпричепа перевезення людей до 8 осіб.
 • Буксирувати причепи.
 • Заправляти автомобіль паливом, мастильними матеріалами і охолоджувальної рідиною.

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 4, 5 розряду з заробітною платою від 7190грн.

Вимоги: Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування 4 розряду - не менше 1 року.

Обов`язки:

 • Розбирає, здійснює капітальний ремонт, складає, встановлює і центрує високовольтні електричні машин і електроапаратів різних типів і систем з напругою до 15кВ.
 • Наладка схем і усунення дефектів в складних пристроях засобів захисту та приладах автоматики.
 • Ремонт, монтаж, установка і налагодження високочастотних установок.
 • Ремонт складного електроустаткування, балансування роторів електричних машин, виявлення і усунення вібрації.

Дорожній робітник 3 розряду з заробітною платою 6200грн.

Вимоги: Повна загальна середня освіта або професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи

Обов’язки: Пристрій і профілювання під укочування по маяках, маякових рейках, шаблонами дорожніх основ з піску, піскоцементу, гравію, щебеню.Профілювання грунтових і грунтових поліпшених доріг.Установка дорожніх знаків.Пристрій і ремонт дренажів.Ямковий ремонт ґрунтових поліпшених доріг, гравійних, щебеневих покриттів, а також ремонт ґрунтових доріг окремими картами.Розбирання дорожнього покриття та основ за допомогою механізованого інструменту.Пристрій і ремонт дернування в клітку.Влаштування основ під укладання бортового каменю.

Слюсар аварійно-відновлювальних робіт мереж водопостачання  4, 5 розряду служби з експлуатації і ремонту мереж водопостачання та водовідведення з заробітною платою від 9400грн.

Вимоги: Повна загальна середня освіта або професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи, професійна підготовка на виробництві.

Обов`язки:

Виконує роботи з ремонту водопровідних мереж, конопатить, заливає свинцем або сірчистим сплавом розтруби труб малих діаметрів, виконує гідравлічні випробування вводів малих діаметрів, виконує земляні роботи з установкою, забиванням і вийманням металевого шпунта вручну або механізованим способом з використанням водознижуючих пристроїв.

Електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній 5 розряду служби з ремонту і налагодженню електроустаткування з заробітною платою від 7900грн.

Вимоги: Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією електромонтера з ремонту монтажу кабельних ліній 5 розряду не менше 1 року.

Обов`язки:

 • Демонтаж, ремонт та монтаж маслонаповнених і газонаповнених кабельних ліній напругою понад 35кВ.
 • Монтаж і ремонт з'єднувальних і кінцевих муфт особливо відповідальних кабельних ліній напругою до 35 кВ

Слюсар аварійно-відновлювальних робіт мереж каналізації  4 розряду служби з експлуатації і ремонту мереж водопостачання та водовідведення з заробітною платою від 8900грн.

Вимоги: Повна загальна середня освіта або професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи, професійна підготовка на виробництві.

Обов`язки:

Виконує роботи з прочищення каналізаційної мережі і колекторів, ліквідує засмічення у трубах, ремонтує каналізаційні мережі.

Електрозварник ручного зварювання 5 розряду служби з ремонту технологічного устаткування з заробітною платою від 10565грн.

Вимоги: Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації на підприємстві. Стаж роботи електрозварником ручного зварювання 4 розряду не менше 1 року.

Обов`язки:

 • Виконує: ручне, дугове зварювання складних і відповідальних апаратів, вузлів, конструкцій і трубопроводів водопостачання та водовідведення у всіх просторових положеннях зварного шва; ручне дугове кисневу різку складних і відповідальних деталей.
 • Наплавлення дефектів відповідальних деталей машин, механізмів і конструкцій.
 • Наплавлення складних і відповідальних деталей і вузлів.